POZNAJ
NAS BLIŻEJ

Jesteśmy salonem z tradycją. Nasza przygoda z modą męską rozpoczęła się w 1990 r. Byliśmy i wciąż jesteśmy obserwatorami rynku odzieżowego. Dzięki temu możemy mówić o sobie profesjonaliści w swojej branży. Śledzimy aktualne trendy i na bieżąco kontaktujemy się z producentami, by w salonie prezentować modę najwyższej jakości.

Współpracujemy z producentami, którzy stawiają na najlepsze materiały, korzystają z usług renomowanych polskich szwalni  i tworzą niepowtarzalne garnitury, smokingi, marynarki i inne ubrania dla mężczyzn. Wciąż poszerzamy naszą ofertę, dlatego w salonie każdy klient zaopatrzy się kompleksowo.

Każdy Klient jest inny, ale każdy jest dla nas równie ważny. W kwestii mody zaufało nam już wielu. Wiemy, jak sprawić, by nawet najbardziej wymagająca sylwetka zyskała ubiór modny i dopasowany. W swojej branży jesteśmy ekspertami. Odpowiadamy na pytania Klientów, doradzamy i oferujemy modę z wysokiej półki.

Potrzebujesz garnitur na już? Chcesz przyjechać z daleka? Skontaktuj się z nami, a otworzymy dla Ciebie salon także poza godzinami otwarcia oraz w niedzielę po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Zapraszamy do naszego salonu – pozwól nam spełnić swoje oczekiwania.

WSPÓŁPRACUJEMY M.IN. Z